پک نماینده 24 ساعته-ویژه اعضای سالانه

در: 1397/7/22 دسته‌بندی: آموزش های رایگان تعداد بازدید: 64

با تشکر از شما عزیزان ادامه را بخوانید

گروه آموزشی مَهبان پس از تعامل با اکثریت نمایندگان عضو مجموعه خود و دریافت بازخورد های آنها از آموزش ها و ابزار های ارائه شده به این نتیجه رسید که اکثر نمایندگان بیمه نیاز به یک نقشه راه و در واقع یک پکیج مدیریت و آموزش جامع صفر تا صد دارند.

به همین دلیل تدارک تهیه یک پکیج #رایگان برای اعضای سالانه خود نمود که شامل 4 دوره سه ماهه آموزشی ویژه و اختصاصی می باشد.

شما در این دوره نه توسط یک مربی بلکه توسط یک تیم مدیریتی به صورت #رایگان آموزش مجازی خواهید دید. پک 24 ساعته ویژه اعضای سالانه مَهبان می باشد که:

تا هر دوره را به اتمام نرسانید محتویات دوره بعد را تحویل نخواهید گرفت. این کار به این معناست که تیم ما میخواهد نتیجه صد در صدی از روند آموزشی خود و پیشرفت شما بگیرد. مجموعه مَهبان چند هدف ویژه دارد:

1-نمایندگان،کارگزاران و بازارایابان بتوانند بعد از گذشت یک سال تبدیل به یک نماینده 24 ساعته شوند،یعنی آنقدر زیر ساخت های لازم را درست بنا کرده باشند که حتی از ساعت 12 شب تا 8 صبح نیز جذب و فروش داشته باشند.

2- نمایندگان،کارگزاران و بازارایابان بتوانند بعد از گذشت یک سال در عالی ترین سطح فروش مجازی و حقیقی قرار بگیرند.

3- نمایندگان،کارگزاران و بازارایابان بعد از یک سال آنقدر بازارسازی در اطراف خود را ایجاد کرده باشند که به هیچ عنوان حتی در بدترین شرایط مشکلی در فروش نداشته باشند فراموش نکنید این دوره برای اعضای سالانه رایگان می باشد و هیچ کدام از امکانات همیشگی مَهبان برای شما عزیزان عضو سالانه و طلایی حذف نخواهد شد.

مَهبان به عنوان مجموعه هوشمند بیمه گران آنلاین با هدف تبدیل کردن کل اعضای مجموعه خود به بیمه گران آنلاین این طرح یکساله و سنگین را با کمک خدواند بزرگ و همراهی شما عزیزان آغاز می نماید.

پس از گرفتن اکانت سالانه مراحل را دریافت خواهید نمود

-لازم به ذکر است که هیچ کدام از امکانات اعضای سالانه همچون:

-دریافت سایت اختصاصی رایگان

-دریافت پنل تبلیغاتی رایگان

-دریافت 12 پک تبلیغاتی و گرافیکی

-دریافت 12 پک استیکر های بیمه ای و... برای اعضای سالانه حذف نخواهد شد و این پک به صورت هدیه و رایگان برای شما فعال خواهد شد.

برچسب ها: نماینده 24

مطالب مرتبط

دفتر بیمه شما اجاره ای هست؟

به نام خدا یک نظر سنجی خیلی بزرگ داشتیم در پیج اینستاگرام مهبان، اونجا گفتیم دفتر بیمه شما اجاره ای هست یا ...

آموزش فعال سازی نرخ دهی آنلاین بیمه به صورت پیامکی

گوشی شما شما یک همکار بیمه ای برای شماست اگر میخواهید این همکار بیمه را به یک منشی فعال بیمه ای ...

پادکست صوتی:تفاوت بیمه درمان با پوشش های درمانی بیمه عمر

گاهی شروع مذاکره فروش بیمه سخت نمی باشد و آنچه سخت است پاسخ به سوالات مختلف مشتری می باشد. شما در ...