قوانین و شرایط

با تشکر از اعتماد شما در انتخاب مهبان
کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی مهبان، ملاحظه فرمائید.
ورود کاربران به وب‌سایت مهبان و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت یا برنامه‌های ارائه شده توسط مهبان به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. مهبان متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف‌کننده و شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمائید.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات مهبان اقدام نماید. شخصی که در سامانه مهبان با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از طرف مهبان به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین مهبان و کاربر می‌باشد.

محصولات قابل ارائه در مهبان:
مهبان یک سامانه آموزشی و فروشگاه آنلاین محصولات کمک آموزشی بیمه می‌باشد. در مهبان هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات آموزشی و محصولات کمک آموزشی بیمه است. استفاده از برخی آموزش‌ها برای کاربر رایگان و خرید برخی محصولات برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه محصولات قابل فروش در مهبان با توجه به درخواست مشتری توسط تیم ما آماده و سپس ارسال می‌گردد.

راه ارتباطی:
شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات مهبان استفاده کنید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به آدرس (Info@Mahban.ir) ایمیل ‌بزنید یا با مهبان چت کنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت نماید. آدرس و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از طرف مشتری تنها کانال رسمی ارتباط با مشتری می‌باشد و تمامی ارتباطات مهبان با مشتری از طریق آنها صورت می‌پذیرد. خبر رسانی‌ها در مورد سرویس‌های ویژه، رویدادها و ... توسط مهبان انجام می‌شود.
ممکن است مهبان سؤالات نظرسنجی خود را بعد از انجام خرید یا ایام دیگر از طریق پیامک برای مشتری ارسال نماید. مسیرهای ارتباطی رسمی با پشتیبانی‌های مهبان از جمله شماره تلفن، سامانه پیامکی، ایمیل یا کانال های ارتباطی شبکه‌های مجازی در قسمت تماس با ما درج شده و مهبان فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس با مشتری تحت نام مهبان از طریق دیگر موارد سوء استفاده از نام مهبان محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی:
مهبان متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید. تمامی مطالب ارائه شده توسط مهبان مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، محصولات، کپی و تمامی محتوای تولید شده توسط مهبان به عنوان اموال مهبان محسوب می‌شود و حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار مهبان می‌باشد.

ارسال سفارش:
روز کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 8:30 تا 16 به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت 24 ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.
چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، مهبان ملزم بوده در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست توسط کاربر او را مطلع سازد و در اولین فرصت ممکن، نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام می‌نماید.

انصراف از خرید:
کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ محصول، از خرید خود انصراف دهد. در صورتی که محصول درخواستی مشتری صادر شده باشد، عودت وجه مقدور نمی‌باشد.

مدت قرارداد:
از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات مهبان استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با مهبان می‌باشد. کاربر می‌تواند در هر لحظه از حساب کاربری خود خارج شود یا اپلیکیشن مهبان را از روی دستگاه خود حذف نماید اما این موضوع به منزله انصراف از همکاری با مهبان نمی‌باشد. جهت خاتمه‌ی همکاری کاربر می‌تواند درخواست خود را از طریق ایمیل (Info@Mahban.ir) به پشتیبانی مهبان اعلام نماید، مهبان سعی می‌کند، در تمام حالت نسبت به ارائه‌ی خدمات مطلوب به مشتری جهت حفظ همکاری اقدام نماید ولی در صورت درخواست مشتری نسبت به حذف اطلاعات مشتری و قطع همکاری اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است استفاده از خدمات مهبان هیچ محدودیتی برای مشتری جهت استفاده از خدمات سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:
در حال حاضر، خدمات آموزشی و محصولات مهبان منحصر به محدوده جغرافیایی خاصی نمی‌باشد و کاربران از هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانند از خدمات مهبان استفاده نمایند.