فروشگاه بیمه مارکت

نرم افزار حسابداری نمایندگان بیمه

مدیریت مالی دفتر خود را به یک نرم افزار هوشمند حسابداری بسپارید این نرم افزار کلیه اطلاعات سیستم صدوری شما از هر شرکت بیمه ای که هستید را به نرم.

اپلیکیشن اختصاصی بیمه عمر

اولین اپلیکیشن اختصاصی ویژه نمایندگان بیمه عمر هر نماینده محترم که میخواهد به صورت اختصاصی بیمه عمر کار کند میتواند این چنین اپلیکیشنی را داشته باشد اینم اپلیکیشن به صورت.

پکیج پیشرفت

بررسی های چند ساله و تجربه فروش و خدمات آنلاین ما نشان می دهد،نماینده فروش بیمه چند ابزار را نیاز دارد که بتواند خوب بفروشد و خوب بازاریاب جذب کند..

آموزش کاربری پایه فناوران

لوح فشرده آموزش "کاربری پایه سامانه جامع بیمه فناوارن" شامل آموزش ۶ رشته بیمه‌ای پایه شامل ثالث، بدنه، حوادث انفرادی، مسئولیت ، باربری و آتش سوزی به همراه قسمت مالی.

آموزش کاربری مالی فناوران

زیر سیستم مالی" سامانه جامع بیمه فناوران" یکی از مهمترین قسمت‌های سامانه جامع می باشد زیرا تمام عملیات‌های مالی صدور بیمه‌نامه‌ها و صدور الحاقیه‌ها، پرداخت خسارت رشته‌های مختلف بیمه‌ای، محاسبه.

طرح تقویم دیواری 4 فصل

خیلی از نمایندگان بیمه به دنبال یک طرح بیمه ای رنگی برای تقویم دیواری هستند این طرح تقویم ویژه شماست... با رنگ و بوی بیمه ای.....

سایت های اختصاصی فروش بیمه

طراحی وبسایت های فروش بیمه به صورت تخصصی.

طراحی اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن های تخصصی افزایش فروش بیمه یکی از مهم ترین ابزار های نفوذ در مردم در جهت فروش می باشد در واقع نزدیک ترین ابزار به هر فرد جهت تاثیر.

نرم افزار حسابداری کارگزاری بیمه

مدیریت مالی دفتر خود را به یک نرم افزار هوشمند حسابداری بسپارید این نرم افزار کلیه اطلاعات سیستم صدوری شما از هر شرکت بیمه ای که هستید به نرم افزار.

اپلیکیشن حرفه ای عمر

کاملترین اپلیکیشن بیمه عمر در ایران ویژه شما نماینده محترم بیمه که بتوانید بفروشید و مدیریت کنید دارای چند بخش اصلی: 1-فروش و ارائه خدمت به مشتریان 2-باشگاه مشتریان کاملا حرفه ای 3-داشبورد اختصاصی بازاریاب.

پکیج همه کاره فروش بیمه

شما در این پکیج مجموعه از ابزار های حرفه ای را دریافت مینمایید که با استفاده از این ابزار ها شما میتوانید یک نماینده آنلاین شوید اپلیکیشن جنرال یا عمر به شما.

طرح لایه باز برنامه کلاسی

با نزدیک شدن به مدرسه بهترین هدیه در این زمان و تاثیر نماینده و بازاریاب در بین والدین و فرزندان برنامه کلاسی می باشد. طرح لایه باز برنامه کلاسی را میتوانید پس از.

سایت هوشمند

وب سایت های هوشمند و با امکانات بی نظیر همراه با پکیج شبکه مشتریان+سیستم یادآوری پیشرفته+پکیج ثبت در گوگل و گوگل مپ سیستم آنلاین محاسبه بیمه ثالث پنل فارسی و بسیار آسان.

طرح فروش بیمه عمر به روش شبکه مشتریان

سلام این طرح برای اولین بار توسط تیم آموزشی مهبان آماده سازی شده است. بعد از چندین ماه تلاش و آزمایش این پکیج همراه با ابزار های مربوطه خدمت نمایندگان و.

فیلم آموزشی متقاعد کردن اولیا برای خرید بیمه عمر

فیلم آموزش اختصاصی توسط دکتر آرش عظیمی دیالوگی اختصاصی جهت متقاعد کردن اولیا در مدرسه و مهد کودک ۲۶ اسفند در سه فیلم در پنل کاربری نمایندگان طلایی گزینه سه خطی بالا سمت چپ را.

بازگشت مشتریان از دست رفته

براستی مشتریان چرا از دست میروند؟ چند درصد از مشتریان را به دلیل تماس نگرفتن جهت تمدید از دست داده اید؟ چند درصد مشتریان را به دلیل اجبار آنها به مراجعه حضوری از.

استیکر نوروزی

پک ۱۰ عددی استیکر ویژه نوروز استیکر های زیبا را سفارش دهید و در روز های پایانی سال تبلیغات خود را به زیباترین حالت انجام دهید اعضای گروه نمایندگان طلایی پک ۵.

وبسایت هوشمند بیمه

وبسایت های هوشمند امکاناتی را برای شما فراهم می آورند که وبسایت های دیگر در زمینه بیمه نمی توانند این کار را انجام دهند. ما در وبسایت های هوشمند بالاترین.

پک هوشمند

سایت و اپلیکیشن هوشمند بیمه بالاترین امکان ممکن را برای فروش آنلایندر اختیار داشته باشید یک پکیج استثنایی با رابط کاربری آسان بیمه مارکت از برندینگ تا فروش حرفه ای با شماست توضیحات کامل.

سی دی آموزشی فناوران

لوح فشرده آموزش “کاربری پایه سامانه جامع بیمه فناوارن” شامل آموزش ۶ رشته بیمه‌ای پایه شامل : ثالث، بدنه، حوادث انفرادی، مسئولیت ، باربری و آتش سوزی به همراه قسمت مالی.

سامانه پیامکی بیمه

یک دستیار قدرتمند برای نمایندگان و کارگزاران بیمه شما نیازمند یک ابزار هستید که نیازی های تبلیغاتی و خدماتی دفتر شما را پیش ببرد یادآوری اقساط؛چک ها .. تبریکات مناسبتی....

اپلیکیشن هوشمند بیمه

اپلیکیشن هوشمند جدیدترین و بروزترین نوع اپلیکیشن میباشد شرکت های فروش آنلاین بیمه نامه همچون بیمیتو و دیگر شرکت ها از این نوع اپلیکیشن استفاده مینمایند. هر آنچه در تصورات.